ÖNTÜRK: HATAY’IMIZI İSTİHDAM İLE KALKINDIRACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’da istihdama destek verip işsizliği bitirerek kenti kalkındıracaklarını belirtti.

10.02.2024 00:35:00 0
ÖNTÜRK: HATAY’IMIZI İSTİHDAM İLE KALKINDIRACAĞIZ

ÖNTÜRK: HATAY’IMIZI İSTİHDAM İLE KALKINDIRACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’da istihdama destek verip işsizliği bitirerek kenti kalkındıracaklarını belirtti.

Öntürk, gün boyunca Antakya Organize Sanayi Sitesi, HATBORU, HASİAD gibi kentin istihdamda öncü kuruluşlarını ve mahalleleri ziyaret etti.

İş dünyası temsilcileri ile bir araya gelen Öntürk, depremin ardından işletmelerin kalkınması için gereken cazibe imkanlarının kente gelmesini sağlayacaklarını ve Hatay’ın markalarına sahip çıkacaklarını kaydetti.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Öntürk, kırsal mahallelerin alt-üstyapı sorunlarını ve kırsaldaki işsizlik sorununu çözecek adımları hayata geçireceklerini vurguladı.


ÖNTÜRK: LAF DEĞİL İCRAAT ÜRETECEĞİZ

Hatay’ın ihtiyacı olan yönetim anlayışının çözüm odaklı olduğunu belirten Öntürk, Hatay halkı için laf değil hizmet üreteceklerini, bu yolda tek motivasyonlarının halkın duaları ve güler yüzleri olduğunun altını çizdi.

Öntürk ziyaretlerde yaptığı konuşmada; “Hatay’ımızda işsizliği önleyerek tersine göç başlatacağız. Hatay’ımızın bereketli topraklarında yetişen ürünlere destek vererek markalarımızın önünü açacağız. Kentimizi ihya ve inşa etmeye talibiz. Vatandaşlarımızın hayır duaları ve destekleri AK belediyecilik yolunda tek temennimiz. Aynı sofranın etrafında sevgi ve muhabbetle ekmeğimizi, derdimizi, temennilerimizi paylaşacak, kentin zenginliklerinden vatandaşlarımızın istifade etmesini sağlayacağız. Biz laf değil icraat üreteceğiz” ifadelerini kullandı.

Vatandaşların isteklerini de dinleyen Öntürk, Hatay’ı tüm renkleriyle, tüm mahalleleriyle ayağa kaldıracaklarını belirtti.


KILIÇOĞLU YENİDEN KIRIKHAN CHP İLÇE BAŞKANI

Hatay’daki CHP kongrelerine itiraz

Başkan Savaş: İktidar Hatay'a fitre gibi pay ayırıyor

Hatay İskenderun'da riskli şartlarda altyapı yenilemesi

'Faizsiz 2 Yıl Geri Ödemesiz Kredi Uygulaması Başlatıldı

Bakan Bolat, İskenderun Limanı’nda İncelemelerde Bulundu

HBB’NİN BETON ASFALT ATAĞI DEFNE’DE

MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

KUMLU GÜNDEN GÜNE GÜZELLEŞİYOR

MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI BAHÇELİ’YE BRİFİNG VERDİ

Hatay`da şüpheli paketten uyuşturucu çıktı

İSKENDERUN?DA ARAÇ YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

ARAÇ UÇURUMA YUVARLANDI; 1 ÖLÜ, 4 YARALI

Samandağ`da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Piyasa değeri 1 milyon lira değerinde yakıt ele geçirildi

Hatay`da kenevir operasyonu

Hatay`da kaçak sigara operasyonu

SAMANDAĞ?DA SAMAN YÜKLÜ KAMYON ALEV ALDI

Hastanede korkutan yangın

Çöp ev boşaltıldı, sahipleri hastaneye götürüldü