ÖNTÜRK: DEVLET-MİLLET ELELE KALKINACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’ı devlet-millet bütünleşmesi ile ayağa kaldıracaklarını kaydetti.

16.03.2024 00:26:00 0
ÖNTÜRK: DEVLET-MİLLET ELELE KALKINACAĞIZ

ÖNTÜRK: DEVLET-MİLLET ELELE KALKINACAĞIZ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’ı devlet-millet bütünleşmesi ile ayağa kaldıracaklarını kaydetti.

Payas ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezini;  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Cumhur İttifakı Hatay Milletvekilleri Abdulkadir Özel, Kemal Karahan, Lütfi Kaşıkçı, MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay ziyaret etti.  

Ziyaret sırasında konuşan Öntürk, tüm imkanlarıyla devletin Hatay’da olduğunu, bu kararlılık ve birliktelik ile Hatay’ı ayağa kaldıracaklarını kaydetti.

“HATAYLI BAKANIMIZIN DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Aslen Hataylı olan Bakan Bayraktar’ın Hatay’a 6 Şubat’tan bu yana yaptığı yardımların sayılamayacak kadar çok olduğunun altını çizen Öntürk; “Hatay’ımızı yeniden inşa ve ihya etmek için başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere bakanlarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız ile çok büyük emek verdik. İnşallah 1 Nisan’dan sonra da Hatay’ın Bakanı Alparslan Bayraktar’ın kapısını sık sık çalacağız ve hizmetler için destek isteyeceğiz. Bu anlayış ile devlet-millet el ele, omuz omuza vererek Hatay’ımızı konutlarıyla, altyapısıyla, yolları, sosyal donatı alanları ve istihdam yaratacağımız projeleriyle ayağa kaldıracağız. Tüm hemşehrilerimizden Hatay’ın kalkınması yolunda Cumhur İttifakı kadrolarımıza tam destek istiyorum” şeklinde konuştu.

BAKAN BAYRAKTAR HATAY’A SÖZ VERDİ

Programda Hatay için yapılan çalışmalardan ve yakın zamanda hayata geçirilecek projelerden bahseden Bakan Bayraktar, her türlü hizmette destek olacağı sözünü yineledi.

Bakan Bayraktar; “22 yıldır halkın hizmetkarı olan AK Parti, Türkiye’mizde millileşme ve yerlileşme hamlesini başlattı. İnşallah bu kalkınma hamlemize Hatay’da da devam edeceğiz. Hatay’ın eskisinden daha güçlü şekilde ayağa kalkması için biz hükümet olarak tüm imkanlarımızla hemşehrilerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Öntürk, katılım ve destek sözünden dolayı Bakan Bayraktar’a teşekkür etti.


KILIÇOĞLU YENİDEN KIRIKHAN CHP İLÇE BAŞKANI

Hatay’daki CHP kongrelerine itiraz

Başkan Savaş: İktidar Hatay'a fitre gibi pay ayırıyor

Hatay İskenderun'da riskli şartlarda altyapı yenilemesi

'Faizsiz 2 Yıl Geri Ödemesiz Kredi Uygulaması Başlatıldı

Bakan Bolat, İskenderun Limanı’nda İncelemelerde Bulundu

HBB’NİN BETON ASFALT ATAĞI DEFNE’DE

MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

KUMLU GÜNDEN GÜNE GÜZELLEŞİYOR

MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI BAHÇELİ’YE BRİFİNG VERDİ

Hatay`da şüpheli paketten uyuşturucu çıktı

İSKENDERUN?DA ARAÇ YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

ARAÇ UÇURUMA YUVARLANDI; 1 ÖLÜ, 4 YARALI

Samandağ`da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Piyasa değeri 1 milyon lira değerinde yakıt ele geçirildi

Hatay`da kenevir operasyonu

Hatay`da kaçak sigara operasyonu

SAMANDAĞ?DA SAMAN YÜKLÜ KAMYON ALEV ALDI

Hastanede korkutan yangın

Çöp ev boşaltıldı, sahipleri hastaneye götürüldü