MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay , Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner ve beraberindeki heyet Yayladağı’nda temaslarda bulundu.

SİYASET 1.02.2023 00:42:00 0
MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay , Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner ve beraberindeki heyet Yayladağı’nda temaslarda bulundu. MHP İl KAÇEP Sorumlusu Dilek Demirdöven , MHP Yayladağı İlçe Başkanı Celal Atmaca, MHP İlçe KAÇEP Sorumlusu İlknur Demirci, Yayladağı İlçe Ülkü Ocakları Başkanı Talip Tekmen’in de eşlik ettiği temaslarda MHP heyeti ilk olarak Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe’yi ziyaret etti. Kaymakam Gökçe’ye kendisini ve yönetimini tanıtan Başkan Altay, Kaymakam Gökçe ile gündeme yönelik sohbette bulundu. Yayladağı’nın gelişimine yaptığı katkılar dolayısıyla Kaymakam Gökçe’ye teşekkür eden Başkan Altay, ziyaretini sonlandırdı.

BAŞKAN YALÇIN İTTİFAK ORTAKLARINI AĞIRLADI

MHP İl Başkanı Altay ve beraberindeki heyet, ikinci ziyareti Cumhur ittifakı Paydaşı olan Yayladağı’nın başarılı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a gerçekleştirdi. Başkan Yalçın ile Yayladağı’nın gelişimi üzerine sohbet eden Başkan Altay, Cumhur İttifakı’nın bekası için yapılacak ortak çalışmaları da masaya yatırdı. Başkan Altay, Yayladağı’nın son dönemde yakaladığı ivme ile yıldızını parlattığını belirterek bu başarının mimarı olan Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a teşekkür etti. Cumhur İttifakı belediyelerine örnek olduğunu belirttiği Yayladağı’nda bulunmaktan memnun olduğunu kaydeden Başkan Altay, kabulünden dolayı da Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

MHP’LİLER ESNAFI DOLAŞTI

Nezaket ziyaretlerinin ardından MHP heyeti, ilçedeki esnafları ziyaret ederek esnaflarla da sohbet etti. Esnaflarla gündemi değerlendiren Başkan Altay, fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği esnaflara bol kazançlar dileklerini de iletti.


KILIÇOĞLU YENİDEN KIRIKHAN CHP İLÇE BAŞKANI

Hatay’daki CHP kongrelerine itiraz

Başkan Savaş: İktidar Hatay'a fitre gibi pay ayırıyor

Hatay İskenderun'da riskli şartlarda altyapı yenilemesi

'Faizsiz 2 Yıl Geri Ödemesiz Kredi Uygulaması Başlatıldı

Bakan Bolat, İskenderun Limanı’nda İncelemelerde Bulundu

HBB’NİN BETON ASFALT ATAĞI DEFNE’DE

MHP HEYETİNDEN YAYLADAĞI TEMASLARI

KUMLU GÜNDEN GÜNE GÜZELLEŞİYOR

MİLLETVEKİLİ KAŞIKÇI BAHÇELİ’YE BRİFİNG VERDİ

Hatay`da şüpheli paketten uyuşturucu çıktı

İSKENDERUN?DA ARAÇ YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

ARAÇ UÇURUMA YUVARLANDI; 1 ÖLÜ, 4 YARALI

Samandağ`da jandarmadan uyuşturucu operasyonu

Piyasa değeri 1 milyon lira değerinde yakıt ele geçirildi

Hatay`da kenevir operasyonu

Hatay`da kaçak sigara operasyonu

SAMANDAĞ?DA SAMAN YÜKLÜ KAMYON ALEV ALDI

Hastanede korkutan yangın

Çöp ev boşaltıldı, sahipleri hastaneye götürüldü